Peluzele striga: Steaua si tribunele: Victorie! 16 martie 2008

Oameni care au stiut sa transforme Esecul in Victorie 02:26 +
Oameni care au stiut sa transforme Esecul in Victorie

Sau, pe intelesul altora, de la Fail la Win.

8832 views
Victorie in ultima secunda 00:24 +
Victorie in ultima secunda

Un baschetbalist american, a reusit sa arunce mingea la cos in ultima secunda a meciului, obtinand astfel victoria echipei sale

O pasare fluiera cantecul victoriei, dupa imperechere

Un papagal incepe sa cante o melodie victorioasa, dupa ce reuseste sa se imperecheze cu partenera sa.

1402 views
De ce sa NU sarbatoresti prea devreme victoria 09:58 +
De ce sa NU sarbatoresti prea devreme victoria

O compilatie cu rasturnari incredibile de situatii.

1387 views
Romania a reusit o victorie istorica si a ajuns in semifinalele Campionatului Mondial de Handbal 22:39 +

Aseara Romania a invins echipa tarii gazde, Danemarca, intr-un meci de infarct. Dupa cele 60 de minute scorul era egal, Cristina Neagu ratand 7 metri la ultima faza. Echipa noastra s-a impus in prelungiri. Avem aici ultimul minut din timpul regulamentar si reprizele de prelungiri.

2274 views
War Thunder: Victoria e a noastra 03:55 +
War Thunder: Victoria e a noastra

Un scurt-metraj facut de rusi in memoria celor care au luptat timp de 6 luni pentru apararea Moscovei de invazia germana din Al Doilea Razboi Mondial. War Thunder este un celebru joc online.

Interviu Dan Petrescu dupa victoria cu Rangers

Dan Petrescu a ramas cu capul pe umeri si asteapta calificare ca sa se bucure pe deplin

Imn Romania Euro 2008

Dupa senzationala victorie contra Olandei , Campionatul European e mai aproape ca niciodata....

INCREDIBIL, nimic nu-l opreste

Pilotul asta de raliu reuseste sa castige chiar daca s-a rasturnat cu masina. Iti imaginezi cum s-a simtit cel de pe locul 2 cand a fost invins de unul care a facut accident.