Peluzele striga: Steaua si tribunele: Victorie! 16 martie 2008

Oameni care au stiut sa transforme Esecul in Victorie 02:26 +
Oameni care au stiut sa transforme Esecul in Victorie

Sau, pe intelesul altora, de la Fail la Win.

8666 views
Victorie in ultima secunda 00:24 +
Victorie in ultima secunda

Un baschetbalist american, a reusit sa arunce mingea la cos in ultima secunda a meciului, obtinand astfel victoria echipei sale

1149 views
Victorie violenta la kickboxing 00:25 +
Victorie violenta la kickboxing

Erau prieteni buni

7115 views
Alexandra Dulgheru se califica in sferturi la Roma dupa o victorie cum rar se vede cu Makarova 10:50 +

Alexandra Dulgheru s-a calificat in sferturile de finala de la Roma dupa ce a invins-o pe ocupanta locului 8 in clasamentul WTA, Ekaterina Makarova, scor 6-4, 6-3. Alexandra a avut o revenire superba in ambele seturi, reusind sa castige de fiecare data cate cinci game-uri consecutive, cum rar se mai

3715 views
De ce sa NU sarbatoresti prea devreme victoria 09:58 +
De ce sa NU sarbatoresti prea devreme victoria

O compilatie cu rasturnari incredibile de situatii.

1358 views
O pasare fluiera cantecul victoriei, dupa imperechere 00:40 +
O pasare fluiera cantecul victoriei, dupa imperechere

Un papagal incepe sa cante o melodie victorioasa, dupa ce reuseste sa se imperecheze cu partenera sa.

1348 views
Romania a reusit o victorie istorica si a ajuns in semifinalele Campionatului Mondial de Handbal 22:39 +

Aseara Romania a invins echipa tarii gazde, Danemarca, intr-un meci de infarct. Dupa cele 60 de minute scorul era egal, Cristina Neagu ratand 7 metri la ultima faza. Echipa noastra s-a impus in prelungiri. Avem aici ultimul minut din timpul regulamentar si reprizele de prelungiri.

2222 views
War Thunder: Victoria e a noastra 03:55 +
War Thunder: Victoria e a noastra

Un scurt-metraj facut de rusi in memoria celor care au luptat timp de 6 luni pentru apararea Moscovei de invazia germana din Al Doilea Razboi Mondial. War Thunder este un celebru joc online.

Interviu Dan Petrescu dupa victoria cu Rangers

Dan Petrescu a ramas cu capul pe umeri si asteapta calificare ca sa se bucure pe deplin

Klaus Iohannis le-a multumit oamenilor pentru victorie

Klaus Iohannis a fost in Piata Universitatii si le-a multumit oamenilor: Am castigat! Ne-am luat tara inapoi /

794 views
cum sarbatoresc fetele victoria 01:08 +
248 views
Imn Romania Euro 2008 04:06 +
Imn Romania Euro 2008

Dupa senzationala victorie contra Olandei , Campionatul European e mai aproape ca niciodata....

5395 views
INCREDIBIL, nimic nu-l opreste 02:11 +
INCREDIBIL, nimic nu-l opreste

Pilotul asta de raliu reuseste sa castige chiar daca s-a rasturnat cu masina. Iti imaginezi cum s-a simtit cel de pe locul 2 cand a fost invins de unul care a facut accident.