STEAUA - CHELSEA (GOL RUSESCU - PENALTY 1-0 -MIN 34-) 01:27 +
STEAUA - CHELSEA (GOL RUSESCU - PENALTY 1-0 -MIN 34-)

Steaua - Chelsea (promo) Europa League 2013 04:39 +

Steaua-Chelsea (final de meci)

366 views
STEAUA - CHELSEA Ne-au facut tocanita! 04:56 +
STEAUA - CHELSEA Ne-au facut tocanita!

Steaua a ramas fara gol marcat si dupa partida cu Chelsea (in faza grupelor din Champions League), campioana Romaniei fiind invinsa, scor 4-0, de formatia pregatita de Jose Mourinho. Au marcat Ramires (20', 55'), Georgievski (44' autogol) si Lampard (90'). In cealalta partida a Grupei E, Schalke s-a

879 views
Steaua - Chelsea 1-0. Rusescu a deschis scorul dintr-un penalty scos tot de el (min 34) 02:05 +

STEAUA a invins, joi, pe Arena Nationala, cu scorul de 1-0 (1-0), detinatoarea trofeului Ligii Campionilor, echipa engleza CHELSEA Londra, intr-un meci din prima mansa a optimilor de finala ale Ligii Europa. Unicul gol a fost marcat de Rusescu, in minutul 34, care a transformat penaltiul obtinut tot

Penalty-ul Steaua - Chelsea 1-0

Lovitura de la 11 metri care a facut ca Steaua sa invinga campioana Europei - Chelsea

Steaua a invins regina Europei

Steaua 1-0 Chelsea! Rrrusescu, golul unei victorii de VIS!

403 views
Europa League. Steaua a învins Chelsea, scor final 1:0 00:18 +
Europa League. Steaua a învins Chelsea, scor final 1:0

Steaua Bucuresti a ingenuncheat in aceasta seara pe Arena Nationala campioana Europei, Chelsea Londra, in mansa tur al optimilor Ligii Europa. Scor final - 1:0.Unicul gol al meciului a fost marcat de catre Raul Rusescu, in minutul 34 al partidei, in urma unei lovituri de la 11 metri.Returul va avea

Chelsea - Steaua 3-1. Au scapat visul printre degete

Aventura europeana a Stelei s-a incheiat pe "Stamford Bridge": Chelsea a castigat cu 3-1, iar liderul din Liga 1 a parasit Europa League

1420 views
Vrea la Steaua pe viata! 01:06 +
Vrea la Steaua pe viata!

Cota stelistilor a explodat dupa victoriile fara gol primit cu Ajax si Chelsea. Steaua isi poate schimba toata echipa la vara. Chipciu, Chiriches, Latovlevici, Rusescu si Tatarusanu au oferte. Doar Bourceanu vrea sa ramana pe viata la Steaua.