rezultate 1 - 8 din 8
STEAUA - CHELSEA (GOL RUSESCU - PENALTY 1-0 -MIN 34-) 01:27 +
STEAUA - CHELSEA (GOL RUSESCU - PENALTY 1-0 -MIN 34-)

570 views
Steaua - Chelsea 1-0. Rusescu a deschis scorul dintr-un penalty scos tot de el (min 34) 02:05 +

STEAUA a invins, joi, pe Arena Nationala, cu scorul de 1-0 (1-0), detinatoarea trofeului Ligii Campionilor, echipa engleza CHELSEA Londra, intr-un meci din prima mansa a optimilor de finala ale Ligii Europa. Unicul gol a fost marcat de Rusescu, in minutul 34, care a transformat penaltiul obtinut tot

558 views
Steaua - Chelsea - GOL RUSESCU 01:11 +
Steaua - Chelsea - GOL RUSESCU

363 views
Penalty-ul Steaua - Chelsea 1-0 02:48 +
Penalty-ul Steaua - Chelsea 1-0

Lovitura de la 11 metri care a facut ca Steaua sa invinga campioana Europei - Chelsea

576 views
Steaua Bucuresti - Chelsea 1-0- Golul lui Raul Rusescu 01:11 +
1054 views
Europa League. Steaua a învins Chelsea, scor final 1:0 00:18 +
Europa League. Steaua a învins Chelsea, scor final 1:0

Steaua Bucuresti a ingenuncheat in aceasta seara pe Arena Nationala campioana Europei, Chelsea Londra, in mansa tur al optimilor Ligii Europa. Scor final - 1:0.Unicul gol al meciului a fost marcat de catre Raul Rusescu, in minutul 34 al partidei, in urma unei lovituri de la 11 metri.Returul va avea