Filme cu "steaua"

rezultate 1 - 20 din 300
Steaua - Lyon 3-5 04:14 +
Steaua - Lyon 3-5

Steaua nu a putut mai mult... s-a vazut de la 2-0 lejeritatea cu care Lyon ajungea la poarta noastra

15757 views

14196 views
Steaua - Barcelona finala CCE \'86 (penalty) 04:19 +
Steaua - Barcelona finala CCE '86 (penalty)

NAPOLI 1-0 steaua - Comentariu LIVE DINAMO TEI

NAPOLI 1-0 steaua [Gol CAVANI] - Comentariu MIHNEA IONESCU - LIVE DINAMO ULTRAS TEI

Sevilla - Steaua 24 Octombrie 2007

mare pacat de Steaua, insa am vazut clar ca daca Sevilla vroia sa accelereze, eram praf:) imi pare rau sa o spun, insa nu au cum sa spere la mai mut in acest moment

5206 views
Steaua 2-0 (4-2 la penaltyuri) Ajax! 14:22 +
Steaua 2-0 (4-2 la penaltyuri) Ajax!

Steaua 2-0 (4-2 la penaltyuri) Ajax! VIDEO cu REZUMATUL unei seri MAGICE!

Steaua - Maccabi Haifa 4-2

Steaua a condus cu 2-0 dupa 25 de minute, dar s-a vazut egalata pana la pauza. In minutul 60 Florin Costea, care marcase un gol superb, a fost eliminat, dar stelistii au reusit sa mai inscrie 2 goluri si sa castige.

4501 views
De ce s-a calificat Steaua 00:45 +
De ce s-a calificat Steaua

Steaua s-a calificat in Liga pt ca: "Cu noi este Dumnezeu". Gigi canta si le da ignore la ziaristi

12037 views
Liverpool - Steaua 4-1 03:33 +
Liverpool - Steaua 4-1

Steaua a jucat bine doar in prima repriza.

4268 views
Elton prezentat oficial la Steaua 01:17 +
Elton prezentat oficial la Steaua

In premiera pentru Romania o echipa si-a prezentat un jucator in stilul european.Sper sa va placa melodia.

11334 views
Steaua - o echipa de legenda 00:22 +
Steaua - o echipa de legenda

Pana la urma sa stiti si voi fratilor ca tot Steaua e cea mai buna si asa va fi intotdeauna... Un omagiu binevenit.Filmul asta l-am pus pt toti anti-stelistii sa moara de ciuda

4146 views
Forza Steaua 03:24 +
Forza Steaua

Suntem cu Gigi Becali si cu el noi ne mandrim/Suntem cu Gigi Becali, Steaua o iubim... o melodie cu versuri haioase

Ce a pierdut Steaua

Elton, un jucator de clasa, face furori la Al Nassr.Atentie, toate fazele sunt din acelasi meci

10790 views
Steaua 3-1 Larnaca 09:41 +
Steaua 3-1 Larnaca

Steaua a batut-o pe AEK Larnaca in fata a 55.000 de oameni!

3924 views
Steaua - Copenhaga 1-0 01:12 +
Steaua - Copenhaga 1-0

Steaua a suferit mult pentru a obtine prima victorie din Europa League, ros-albastrii invingand, scor 1-0, pe FC Copenhaga