Filme cu "portar"

rezultate 41 - 60 din 300
Portarul il ia la bataie pe arbitru 00:43 +
Portarul il ia la bataie pe arbitru

Un portar din liga secunda din Bosnia a vrut sa-i aplice un pumn arbitrului, dupa ce acesta ii aratase cartonasul galben. Arbitrul s-a eschivat frumos si s-a dus la mijlocul terenului unde a fluierat finalul meciului. Echipa portarului a pierdut meciul cu 3-0 la masa verde.

Toaleta-portar

Ce au mai inventat japonezii? Practic, e imposibil sa-i dai gol. Apara suturi cu viteza de pana la 160 km/h.

Tatarusanu e mic copil pe langa portarul asta

Gafa saptamanii. Portarul echipei Rapid Viena i-a dat mingea unui adversar, in ultimul minut, si acesta a marcat pentru 2-0. In prelungiri austriecii au reusit sa inscrie un gol vital. Scor final Vojvodina Novi Sad - Rapid Viena 2-1.

2016 views
Portarul care va revolutiona fotbalul. Uite cum degajeaza! 00:12 +
Portarul care va revolutiona fotbalul. Uite cum degajeaza!

Portarul Siriei a lovit mingea cu pumnul in meciul cu Japonia, aruncand-o pana in terenul advers.

1976 views
Autogol incredibil inscris de portar 00:44 +
Autogol incredibil inscris de portar

Un portar din Brazilia a fost lovit in cap de mingea sutata de un coechipier.

Ghiuleaua lui Hulk il trimite pe portar prin plasa

O faza normala de la antrenamentele echipei Zenit St Petersburg, la care evolueaza Hulk.

5281 views
Portarul a lovit spider cam-ul de 2 ori 00:57 +
Portarul a lovit spider cam-ul de 2 ori

Un portar din Emiratele Arabe, care, culmea, e poreclit Spiderman, a lovit spider cam-ul de 2 ori intr-un minut.

1905 views
Interventie spectaculoasa a unui portar din Argentina 00:41 +
Interventie spectaculoasa a unui portar din Argentina

S-a intamplat in timpul meciului dintre echipele UAI Urquiza si Deportivo Moron. Portarul Matias Cano de la UAI Urquiza a aparat in mod spectaculos poarta

1868 views
Super gol inscris de un portar 00:36 +
Super gol inscris de un portar

Szczesny, portarul Poloniei si al lui Arsenal a inscris un gol de senzatie la antrenamente.

Portarul a primit un gol penibil

Almunia a degajat mingea in capul atacantului si de acolo a ricosat in poarta. Era 0-0 in acel moment. Pana la urma, Watford, echipa sa, a pierdut cu 0-3.