Filme cu "portar"

rezultate 1 - 20 din 300
Gol incredibil inscris de portar 01:27 +
Gol incredibil inscris de portar

Ieri portarul lui Tottenham,Robinson,a inscris un gol extraordinar din terenul lui din lovitura libera.

KO de la portar

Portarul lui Werder Bremen, Tim Wiese, a dat o demonstratie de Kong Fu in meciul cu Hamburger si culmea, nu a primit nici macar cartonas galben.

6485 views
De ce portarii nu trebuie sa sarbatoreasca golurile alaturi de coechipieri? 01:02 +
De ce portarii nu trebuie sa sarbatoreasca golurile alaturi de coechipieri?

Se pare ca acest portar a uitat aceasta regula elementara.

5754 views
Un portar violent 00:30 +
Un portar violent

Ce s-ar mai alege de fotbal daca toti portarii i-ar lua la bataie pe adversari ca de ce la dau gol? Aoleu!

5634 views
Gafa incredibila a unui portar din Moldova 01:08 +
Gafa incredibila a unui portar din Moldova

Radu Mîţu, portar al formatei Milsami-Ursidos, din Moldova, a fost titularizat in premiera de tehnicianul roman SStefan Stoica. Goalkeeper-ul de 18 ani a gafat incredibil in minutul 10 al partidei cu Rapid Ghidighici.Echipa sa a egalat in minutul 74, dar Rapid Ghidighici a castigat cu 2-1, cu

Gafa imensa a unui portar

Liam Reddy, portarul echipei Central Coast Mariners nu a apreciat bine faza. Sergio Cirio, atacantul lui Adelaide United l-a taxat imediat.

Un portar bun si unul prost

Primul portar degajeaza mingea pana in poarta adversa unde il sare pe celalalt portar si se inscrie gol.

Portarul muta bara

Aseara, Kim Christensen, portarul lui IFK Goteborg, a mutat bara portii ca sa mai castige cativa centimetri :))

3814 views
Portar de cascadorii rasului 01:09 +
Portar de cascadorii rasului

Virgil Vries, un portar din Africa, s-a facut de ras la meciul dintre Blunder si Amazulu.

3785 views
Ce trebuie sa stie un portar 03:44 +
Ce trebuie sa stie un portar

Lassi Hurskainen, portarul unei echipe de colegiu din SUA, l-ar face invidios pe Remi Gaillard.

3762 views
Ce portar!!!!!!!!! 00:04 +
Ce portar!!!!!!!!!

asta mai mult decat portar ci acrobat

3755 views
Gol de la centru printre picioarele portarului! 00:19 +
Gol de la centru printre picioarele portarului!

Ieri in campionatul Italiei s-a inscris un gol antologic.Cred ca va visa acel gol toata viata saracu portar.

10021 views
Pisica portar 01:18 +
Pisica portar

O pisica se remarca prin calitatile de portar...prinde toate jucariile ce ii sunt aruncate :)