Bayern - Inter 0-2 Finala Champions League 2010 08:17 +
Bayern - Inter 0-2 Finala Champions League 2010

Cristi Chivu a fost titular pentru Inter. Italienii s-au aparat perfect si au lovit pe contraatac, Milito reusind sa inscrie de 2 ori.

2974 views
Inter Milano - FC Barcelona 3-1 12:52 +
Inter Milano - FC Barcelona 3-1

Barca a inceput bine, dar se pare ca cei 1000 km cu autocarul si-au spus cuvantul.Se pare ca a fost ofsaid la golul 3 al lui Inter.

Siena - Inter 0-1 Inter campioana

Diego Milito a adus titlul la Inter pentru al 5-lea an consecutiv.

1288 views
Champions League 2010 Finals Inter Milan vs Bayern Munich 02:03 +
473 views
Inter - Palermo 4-4 01:58 +
Inter - Palermo 4-4

Meci senzational pe zapada. Milito a dat 4 goluri pentru Inter si Miccoli 3 pentru Palermo

1068 views
FC Barcelona - Manchester United 0-0 02:41 +
FC Barcelona - Manchester United 0-0

Barcelona putea sa castige, au jucat bine.Ronaldo a ratat un penalty in minutul 3.E haios cum vorbeste el in engleza

2695 views
AC Milan - Inter 0-2  amical 04:08 +
AC Milan - Inter 0-2 amical

Se vede ca AC Milan are nevoie de un portar. Pentru Inter Diego Milito a reusit dubla.Chivu a fost titular

603 views
Cagliari - Inter 1-2 HD 06:18 +
Cagliari - Inter 1-2 HD

Mourinho a fost inspirat la pauza si l-a introdus pe Milito care a intors scorul in cateva minute, reusind dubla.

505 views
Dinamo Kiev - Inter Milano 1-2 04:13 +
Dinamo Kiev - Inter Milano 1-2

Sheva a deschis scorul pentru gazde, dar Inter a reusit 2 goluri chiar pe final de meci.

1361 views
Chivu a marcat pentru Inter 03:54 +
Chivu a marcat pentru Inter

Al doilea gol din cariera lui Chivu la Inter Milano a venit aseara si a adus victoria cu 3-2 in meciul cu Cesena

1132 views
AC Milan - Genoa 1-1 03:48 +
AC Milan - Genoa 1-1

Din nou a marcat Beckham pentru Milan. La cate ocazii au avut, meritau sa castige.

932 views
Inter Milano - AC Milan 2-0 06:57 +
Inter Milano - AC Milan 2-0

Desi tin cu AC Milan, trebuie sa recunosc, nu au jucat nimic.

919 views
AC Milan - Inter Milano 0-1 03:18 +
AC Milan - Inter Milano 0-1

Desi Milan e mai bine clasata, nu a jucat nimic aseara si a pierdut in Derby de la Madonina.