Cristiano Ronaldo - super gol cu calcaiul 00:56 +
Cristiano Ronaldo - super gol cu calcaiul

Cristiano Ronaldo i-a innebunit pe chinezi cu acest gol

3525 views
Super Gol marcat de Florescu 01:45 +
Super Gol marcat de Florescu

Mult hulitul jucator roman Gheorghe Florescu a inscris un gol de generic pentru echipa sa, Arsenal Kiev, impotriva ocupantei locului 2 din Ucraina, Vorskla Poltava. Cu Vorskla ca juca Dinamo in play-off-ul Europa League.

Thierry Henry se descurca prin America

Henry joaca la New York Red Bull si a dat un gol dupa o actiune superba zilele trecute

Gol incredibil inscris de un fotbalist din Siria

Fotbalul este una din putinele bucurii care le-au mai ramas acestor oameni. Iata o reusita splendida, care a facut inconjurul mapamondului.

1212 views
Gol de la 51 de metri 00:57 +
Gol de la 51 de metri

Bielorusul Michail Sivakov de la Wisla Cracovia a inscris un gol senzational in meciul cu Lechia Gdnask

1208 views
Gol cu capul de la 55 metri 00:39 +
Gol cu capul de la 55 metri

Un jucator din campionatul Norvegiei a inscris un gol cu capul din terenul lui.

1206 views
Gol incredibil Pedro Leon 01:06 +
Gol incredibil Pedro Leon

Golul cu care Getafe a deschis scorul in deplasare cu Malaga. Pana la urma Malaga a castigat cu 3-2

1199 views
O lovitura miraculoasa 00:33 +
O lovitura miraculoasa

Un gol senzational, de la 75 de metri. Sportul se numeste Lacrosse

3255 views
Viitorul suna bine! Gol de Clasa Mondiala, pentru Franta la Campionatul Mondial U20 00:26 +

Allan Saint-Maximin a inscris un gol incredibil, in meciul din grupe dintre Franta si Noua Zeelanda.

1197 views
Gol de la 50 de metri 01:10 +
Gol de la 50 de metri

Finala Cupei Cupelor din 1995. Gol inscris de Nayim pentru Zaragoza in minutul 120 impotriva lui Arsenal.

1190 views
Gol superb din lovitura libera inscris de Ibrahimovic cu Marseille 00:46 +
Gol superb din lovitura libera inscris de Ibrahimovic cu Marseille

La 2 minute dupa ce egalase cu un procedeu de karate, Zlatan a inscris dintr-o lovitura libera de la mare distanta.

1185 views
Gol de jumatatea terenului 00:45 +
Gol de jumatatea terenului

La un meci din campionatul Suediei, portarul era plecat dupa tigari.

1180 views
Super gol din voleu 00:52 +
Super gol din voleu

Preluare pe piept si sut din intoarcere, de la 25 de metri. Hugo Almeida aseara in Portugalia - Luxemburg

Faza zilei vine din handbal

Un gol senzational dat de danezul Mikkel Hansen in victoria cu Austria, 33-29.

3130 views
Robinho - umilinta totala si deplina 00:22 +
Robinho - umilinta totala si deplina

Faze din astea vezi numai la meciuri de caritate. El a facut-o intr-un meci oficial pe vremea cand juca la FC Santos