Gafa unui reporter zelos: `vantul sufla cu 60 km/h` 00:43 +
Gafa unui reporter zelos: `vantul sufla cu 60 km/h`

Top 10 Gafe Monumentale are portarilor 03:24 +

Gafa la stirile PrimaTV 00:59 +
Gafa la stirile PrimaTV

gafa lui Gabi Gurita

3614 views
Gafa săptămânii, în fotbal. Un portar a ratat mingea şi a primit cel mai ridicol gol 00:38 +

Portarul echipei egiptene de prima liga Wadi Degla a fost protagonistul unei faze ridicole, el nereusind sa ajunga la o minge aparent banala, ce fusese aruncata in careul sau de adversari.Dupa tragedia de la Port Said, din 2012, cand 74 de persoane si-au pierdut viata in urma violentelor

3123 views
Gafa incredibila a unui portar 00:12 +
Gafa incredibila a unui portar

Este vorba despre Steve Mandanda, portarul lui Marseille in meciul cu Valenciennes. S-a terminat 4-1. Marseille avea 6 victorii din 6 meciuri pana atunci.

8421 views
Gafa anului pana acum in fotbal 06:21 +
Gafa anului pana acum in fotbal

Portarul oaspetilor a primit 4 goluri in 7 minute, intre minutele 34 si 40. La golul 4 a comis o gafa de proportii (mom 04:05). Mallorca - Real Sociedad 6-1.

2543 views
Gafa PRIMA 01:00 +
Gafa PRIMA

Trebuie sa va spun ca... trebuie sa ...taie ... trebuie sa va spun ... taie ... mhhmmm... taie

6822 views
Gafa imensa a unui portar 00:40 +
Gafa imensa a unui portar

Liam Reddy, portarul echipei Central Coast Mariners nu a apreciat bine faza. Sergio Cirio, atacantul lui Adelaide United l-a taxat imediat.

4652 views
Gafa comisa fara voie 00:11 +
Gafa comisa fara voie

Dar ce bine le-a iesit! Cei mai mari actori din america... :)))

4424 views
Gafa saptamanii in fotbal vine din Belgia 00:19 +
Gafa saptamanii in fotbal vine din Belgia

Portarul lui Charleroi, Nicolas Penneteau, a scapat mingea pe sub picior, la o pasa simpla venita de la un coechipier.