un meci incredibil facut de CFR impotriva celor de la Chelsea

4812 views
Chelsea - Liverpool 3-2 - 30 aprilie 2008 03:25 +
Chelsea - Liverpool 3-2 - 30 aprilie 2008

Chelsea trece incredibil de Liverpool si merge in finala Champions League, alaturi de Manchester United. Liverpool a dominat a doua repriza, dar nu a mai inscris, iar in prelungiri Chelsea a fortat si a obinut calificarea

3579 views
Barcelona Chelsea match highlights 28 4 2009 03:15 +
1218 views
Chelsea _ Liverpool 00:28 +
Chelsea _ Liverpool

gluma facuta de un copil de mingi de la Chelsea lui Gerrard...nu stiu daca a mai fost dar e tare...

2989 views
Chelsea - Inter Milano 0-1 06:25 +
Chelsea - Inter Milano 0-1

Mourinho nu putea sa ia bataie de la Chelsea, pentru ca ii cunoaste prea bine pe jucatori. Interul merge in sferturi

Chelsea - Liverpool 4-4 rezumat

Un meci senzational, care a avut de toate. Liverpool a sperat la calificare, dar Chelsea si-a revenit in repriza secunda.

2115 views
Chelsea - Manchester City 2-4 16:13 +
Chelsea - Manchester City 2-4

City a castigat surprinzator pe terenul lui Chelsea. La inceputul meciului, Bridge l-a lasat pe Terry cu mana intinsa

Barcelona - Chelsea 2-2

Chelsea s-a aparat tot meciul. Messi a ratat un penalty la 2-0, imediat dupa pauza. Asta e fotbalul. Chelsea va juca finala.

Barcelona - Chelsea 0-0 HD

Chelsea s-a facut aseara de rusine in fata intregii Europe, aparandu-se ca o echipa sub-mediocra, pe doua linii.Practic, au bagat autobaza in poarta.

Liverpool Vs Chelsea rezumat HD by free

UEFA Champions League 2009 Quarter Final 1st Leg Liverpool Vs Chelsea Highlights

1257 views
Chelsea - Arsenal 2-1 02:22 +
Chelsea - Arsenal 2-1

Arsenal ramane la 6 puncte in spatele lui United, dupa ce la un moment dat conducea destul de lejer clasamentul.Chelsea urca pe 2

Chelsea - Aston Villa 7-1

Pana la pauza meciul a parut unul normal, dar in repriza secunda Chelsea s-a dezlantuit.

1192 views
Manchester City-Chelsea 1-3 01:31 +
Manchester City-Chelsea 1-3

Noua echipa a lui Chelsea face o noua victima.De-abia astept sa vina in Romania. Osa incerc sa pun toate meciurile din campionat ale lui Chelsea pt toti admiratorii ei:). GO Chelsea GO:)