E nevoie de mult curaj si multa nebunie

30716 views
Barcelona - Inter 5-0 01:19 +
Barcelona - Inter 5-0

Barcelona a umilit Inter-ul in cadrul trofeului Gamper, Chivu fiind declarat "petarda meciului"

28954 views
Cum se descurca Henry si Ronaldinho la Barcelona 02:52 +
Cum se descurca Henry si Ronaldinho la Barcelona

Acum cateva zile au jucat un amical cu Hearts.Acum Ronaldinho e cel mai vrednic la antrenamente pentru ca vrea sa redevina nr 1

15503 views
FC Barcelona - Manchester United 2-0 - finala UEFA Champions League 2009 HD 09:58 +
FC Barcelona - Manchester United 2-0 - finala UEFA Champions League 2009 HD

Barcelona a avut o aparare improvizata, dar mijlocul a jucat extraordinar. Xavi si Iniesta au fost fantastici. Iar cei 3 atacanti si-au facut treaba foarte bine.Victorie meritata a spaniolilor care au realizat tripla magica in acest sezon

5258 views
Un fotbalist de la Barcelona a sfidat rasismul intr-un mod original 00:08 +
Un fotbalist de la Barcelona a sfidat rasismul intr-un mod original

Dani Alves a mancat o banana care a fost aruncata de un suporter rasist al echipei Villarreal. In sfertul de ora ramas, Barcelona a mai inscris de doua ori si a intors rezultatul, castigand cu 3 la 2.

12988 views
SEVILLA 86 BARCELONA-STEAUA 0-2 05:57 +
SEVILLA 86 BARCELONA-STEAUA 0-2

7 mai 1986 barcelona-steaua 0-2 penalty

4011 views
Steaua - Barcelona finala CCE \'86 (penalty) 04:19 +
Steaua - Barcelona finala CCE '86 (penalty)

Barcelona - Lyon 3-0 19.09.2007

Barcelona a invins pe Lyon dupa un meci extraordinar facut de Lionel Messi. un meci in care Ronaldinho a fost inlocuit in minutul 65.

3264 views
Bayern Munchen VS Barcelona 4:0 Champions League 2013 GOALS 04:01 +
Bayern Munchen VS Barcelona 4:0 Champions League 2013 GOALS

Bayern Munich VS Barcelona 4:0 Champions League 2013 GOALS !

2799 views
FC Barcelona - Manchester United 0-0 02:41 +
FC Barcelona - Manchester United 0-0

Barcelona putea sa castige, au jucat bine.Ronaldo a ratat un penalty in minutul 3.E haios cum vorbeste el in engleza

2690 views
Meci istoric in Champions League: Barcelona - PSG 6-1 10:02 +
Meci istoric in Champions League: Barcelona - PSG 6-1

Barcelona s-a calificat, desi pierduse in tur cu 4-0.

Tiki taka Barcelona

Oare s-a uitat si Becali aseara la jocul Barcelonei ca sa vada ce inseamna de fapt tiki taka? Getafe - Barcelona 1-3

2161 views
Champions League FC Barcelona - Sahtior Donetk 2-3 10:07 +
Champions League FC Barcelona - Sahtior Donetk 2-3

Barcelona a schimbat 10 jucatori din echipa care batuse sambata cu 4-0 pe Valencia. Doar Hleb a ramas titular.

2077 views
Noul autocar Fc Barcelona 00:25 +
1942 views
FC Barcelona - AC Milan 4-0 05:25 +
FC Barcelona - AC Milan 4-0

Barcelona s-a calificat in sferturi, dupa ce in tur Milan castigase cu 2-0.

Faza zilei vine de la Barcelona

Asa autogol cred ca vezi o data in viata. Fundasul lui Real Sociedad, Gorka Elustondo, a sutat mingea in portarul Zubikarai dupa ce Alexis Sanchez sutase in bara. Meciul s-a terminat 2-0.