Filme cu "barcelona"

rezultate 1 - 20 din 300
Barcelona - Inter 5-0 01:19 +
Barcelona - Inter 5-0

Barcelona a umilit Inter-ul in cadrul trofeului Gamper, Chivu fiind declarat "petarda meciului"

29023 views
Cum se descurca Henry si Ronaldinho la Barcelona 02:52 +
Cum se descurca Henry si Ronaldinho la Barcelona

Acum cateva zile au jucat un amical cu Hearts.Acum Ronaldinho e cel mai vrednic la antrenamente pentru ca vrea sa redevina nr 1

15539 views
FC Barcelona - Manchester United 2-0 - finala UEFA Champions League 2009 HD 09:58 +
FC Barcelona - Manchester United 2-0 - finala UEFA Champions League 2009 HD

Barcelona a avut o aparare improvizata, dar mijlocul a jucat extraordinar. Xavi si Iniesta au fost fantastici. Iar cei 3 atacanti si-au facut treaba foarte bine.Victorie meritata a spaniolilor care au realizat tripla magica in acest sezon

5384 views
Un fotbalist de la Barcelona a sfidat rasismul intr-un mod original 00:08 +
Un fotbalist de la Barcelona a sfidat rasismul intr-un mod original

Dani Alves a mancat o banana care a fost aruncata de un suporter rasist al echipei Villarreal. In sfertul de ora ramas, Barcelona a mai inscris de doua ori si a intors rezultatul, castigand cu 3 la 2.

13069 views
SEVILLA 86 BARCELONA-STEAUA 0-2 05:57 +
SEVILLA 86 BARCELONA-STEAUA 0-2

7 mai 1986 barcelona-steaua 0-2 penalty

4045 views
Steaua - Barcelona finala CCE \'86 (penalty) 04:19 +
Steaua - Barcelona finala CCE '86 (penalty)

Loviturile de la 11m din Finala CCE '86 disputata intre Steaua si FC Barcelona

9530 views
Barcelona - Lyon 3-0 19.09.2007 03:02 +
Barcelona - Lyon 3-0 19.09.2007

Barcelona a invins pe Lyon dupa un meci extraordinar facut de Lionel Messi. un meci in care Ronaldinho a fost inlocuit in minutul 65.

3287 views
FC Barcelona - Manchester United 0-0 02:41 +
FC Barcelona - Manchester United 0-0

Barcelona putea sa castige, au jucat bine.Ronaldo a ratat un penalty in minutul 3.E haios cum vorbeste el in engleza

2741 views
Meci istoric in Champions League: Barcelona - PSG 6-1 10:02 +
Meci istoric in Champions League: Barcelona - PSG 6-1

Barcelona s-a calificat, desi pierduse in tur cu 4-0.

Tiki taka Barcelona

Oare s-a uitat si Becali aseara la jocul Barcelonei ca sa vada ce inseamna de fapt tiki taka? Getafe - Barcelona 1-3

2227 views
Champions League FC Barcelona - Sahtior Donetk 2-3 10:07 +
Champions League FC Barcelona - Sahtior Donetk 2-3

Barcelona a schimbat 10 jucatori din echipa care batuse sambata cu 4-0 pe Valencia. Doar Hleb a ramas titular.

2151 views
Noul autocar Fc Barcelona 00:25 +
1966 views
FC Barcelona - AC Milan 4-0 05:25 +
FC Barcelona - AC Milan 4-0

Barcelona s-a calificat in sferturi, dupa ce in tur Milan castigase cu 2-0.

Faza zilei vine de la Barcelona

Asa autogol cred ca vezi o data in viata. Fundasul lui Real Sociedad, Gorka Elustondo, a sutat mingea in portarul Zubikarai dupa ce Alexis Sanchez sutase in bara. Meciul s-a terminat 2-0.

4840 views
Real Madrid - Barcelona 1-0  finala Copa del Rey 02:27 +
Real Madrid - Barcelona 1-0 finala Copa del Rey

Mourinho a reusit sa distruga si spiritul Realului. A jucat fara atacanti, s-a aparat tot meciul si in minutul 103 a reusit sa dea lovitura.In prima repriza madrilenii au practicat un joc foarte foarte agresiv, la limita regulamentului. Bininteles ca nu au reusit sa mentina acelasi ritm si in

1774 views
Real Madrid - FC Barcelona 4-1 03:50 +
Real Madrid - FC Barcelona 4-1

Realul, deja campioana, s-a distrat cu o Barcelona neputincioasa parca.

1768 views
Champions League  Celtic - Barcelona 2-3 09:03 +

Pana la urma s-a facut dreptate.Celtic n-a jucat nimic si dintr-o ocazie a dat 2 goluri.Barcelona a jucat superb.